3 Aylık Yavru Kediye Nekar Yaş Mama Vermeliyiz

Ibrahimkevser

Erkek ortalama 600 gr vardır

8 CEVAP

bademk

600 gr çok az 3 aylık kedi için sanki. Konservenin yarısını verebilirsiniz bir vermeye. Diğer yarısını da buzdolabında muhafaza edip 2 gün içerisinde verirsiniz.

Miscatt

Ayrıca iç parazitten sebepte kilo alamıyor olabilir yaptırmadıysanız lütfen yaptırın.

Miscatt

Ortalama 1.5 kilo olması lazımdı şimdiye kadar. 609 gram 1-1.5aylık kedinin kilosu.Kuru mamasını öğünlü vermeyin.Günde yarım paket yada yarım konserve yaş mama verin. Diğer yarısını ertesi gün verebilirsiniz.Ayrıca haşlama göğüs eti verin kilo alsın çocuk biraz. Çok zayıf.

Dobbyko

3 aylık erkek kedi için 600 Gr az bir kilo. Yiyebildigi kadar verin yiyemediğini dolapta saklayıp sonraki öğünde oda sıcaklığına geldiğinde tekrar verisiniz. bademk nin da dediği gibi yarısını verebilirsiniz muhtemelen yarısından biraz daha az yer ilk öğünde.

Warriorsans

Mamaların arkasında ne kadar yemesi gerektiği yazar. Yazan miktar kadar verebilirsiniz. Ben yaş mama vereceğim günler 80 gr lık konserveyi tek öğünde veriyorum kuru mama miktarını da yarı yarıya az veriyorum o gün

RioLeo

Öncelikle 3 aylık erkek bir kedi için 600 gram çok az en az 1.2 kg olması lazım, yaş mama konusunda ise bir konserveyi direkt verirseniz hepsini bitiremez kalanı çöp olur o yüzden yarısını bir gün diğer yarısını da buzdolabı poşetine koyup dolapta beklettikten 1 veya 2 gün sonra verebilirsiniz.

Palyaco

Yas mamanin tamamını verin 70 80 gr lik serbest besleyin mama kutusu dolu olsun

Ibrahimkevser

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.