Bize Birkaç Köpek Irkı Önerin Lütfen Dostlar!

Kuzenim bir köpek sahiplenecek evleri bahçeli bu yüzden çok küçük bir köpek istemiyor ama büyükte istemiyor şöyle orta boy bir köpek var mı türkiye de bulabileceğimiz?

16 CEVAP

Lunasibirya

Minyatür poodle:D kimse önermemiş minyatür poodle yani kaniş dünyanın 2. En zeki köpeğidir hiç ama hiç kokmaz tüy dökmez çok akıllı Ve ailesine sadık bir köpek cinsidir ve kolay bulunur minyatürün yanında en çok alınanda toy poodle dır veya standart