Bize Birkaç Köpek Irkı Önerin Lütfen Dostlar!

Kuzenim bir köpek sahiplenecek evleri bahçeli bu yüzden çok küçük bir köpek istemiyor ama büyükte istemiyor şöyle orta boy bir köpek var mı türkiye de bulabileceğimiz?

16 CEVAP

Cotontzu_Siri

Border collie olabilir. Ama sıkı bir eğitime ve iş verilmesine ihtiyaç duyarlar.
Cocker olabilir. Ama evin içine arada almanız gerekir.
Amerikan eskimo olabilir. Ama serin bir yer olması gerekir çünkü soğuk iklim köpeğidir.
Samoyed olabilir. O da soğuk iklim köpeğidir.
Australian shepherd olabilir.
Portekiz su köpeği olabilir.
Belgian malinois olabilir.
Rough collie olabilir. Büyük boydur ama kokmayan, güzel, akıllı, oyuncu, sevecen bir köpektir.

Cotontzu_Siri

Orta boy istemiş

dollfacepersian

İngiliz cocker olabilir bence.Orta boyutlu aşırı sevimli bir köpek ırkı. Sahiplendirme olarak çok gördüğüm,rahat bulabilecek bir ırk. Ayrıca comfort golden retriever, border collie,Amerikan Eskimo(farklı boyutları var) Samoyed'de olabilir ama bulmakta zorlanabilirsiniz bu ırkları

ByMax

Golden retriever
Labrador retriever
Border collie
Australian cattle dog
Russian spaniel
Husky
Portekiz su köpeği
Ainu
Akita inu
Samoyed
Belgian malinois
Alaska malamute
Bu köpeklerin bazıları zor bulunur fakat kolay bulunanlarda var bunlar aradığın kriterlere uyan cinslerden sadece bir kaç tanesi

radeha

Sokak köpeği :)) En iyisi bence

Princess_Lady

Sokak köpeği diye birşey yok her köpeğin cinsi ırkı var.

radeha

Sokakta yaşayan, sahibi olmayan, insanların Golden Retriver vb. bir isim takmadığı köpeklere sokak köpeği denir. Ben mi yanlış biliyorum?

eleta

Doğru radeha artik kopekler oyle kirmalasir ki hic bir.cinsin baskin görüntüsünu yahut davranisini tasimazlar

GoldenOdin

Golden Retriever
Border Collie
Dalmaçyalı
Collie
Pitbull Terrier

KedimVar

Aklıma ilk gelen Border Collie, sonra golden retriever, labrador retriever, german shepherd, australian shepherd oldu.

KedimVar

Büyük boy da söyledim fakat çok fark eder mi ki kuzeniniz için?

Kadirbyrk

Labrador retriever bence çok uygun

Tamam labrador veya golden bir minik evlat edinecek orta boydan biraz büyük buldu ama olsun beğendi ya ve ayrıca saolun önerileriniz için

önerebileceğim tek bir ırk var oda cane çorsa ben hayatımda bu kadar sahiplenen bir köpek ırkı bilmiyorum

ewa2014

cavalier king charles spanieli :D