Kedi Köpek Nasıl Alıştırılır ?

Basak33

Merhabalar 1.5 yaşında erkek kısır Van kedim var korkak biraz kendisi yeni bi pekinez cinsi yavru sahiplendim 4 aylık civarında ikisini nasıl aşıştırabilirim kedim diğer kedilerle anlaşıyor ama köpeği gördüğü andan itibaren kavga edercesine bağırıp tüylerini kabartıyor ve saldırmaya geçiyor imkansız mı yoksa denemeye devam edeyim mi ikisindende vazgeçmek istemiyorum ya

3 CEVAP

vikingCAT

İksinide küçük yaştan alıştırmanız gerekiyor.Kediniz yetişkin çağında ve köpeğin kendisine saldıracağını düsündüğünden kendisini koruyor normal olarak.

Looneytunes

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Bir kedim var ilerde köpek sahiplenmeyi de istiyorum ama alıştıramam korkusuyla aklımdan çıkartmak zorunda kaldım. Üste çıksın diye yazıyorum. Bir de bütçeniz uygunsa ve bir tavsiye gelmezse vet terapistlerini bir düşünün isterseniz, bu tarz konularda çok yardımcı oluyorlarmış.

Akilemre

merhabalar bu ççok önemli bir konu . önce kedinin kabullenmesi lazım yoksa allah korusun pati filan atar gözüne gelir dikkat edin