Kısırlaştırma Öncesi Çiftleştirme

betulaltundal

Arkadaşlar iki hafta sonra tatilden döndüğümde kızımı kısırlaştıracağım. Ancak biliyorsunuz çok agresif ve içe dönük bir kedim var. Hem sosyalleşmesi hem de kızgınlıktan önce çiftleşmiş olmasını istediğim için giderken bir arkadaşıma bırakacağım. Korkmayın arkadaşımın kedisi kısır bir erkek ama hala çiftleşebiliyor yani kedim hamile kalmayacak ve çok güvendiğim bir arkadaşım. Sorum şu ki kısırlaştırmadan önce bir defa çiftleşmiş olsa kısırken tekrar bir isteği olur mu, hiç kalkışmayayım mı?

16 CEVAP

betulaltundal

Hayır hırlamıyor, geçtiğimiz günlerde eve anneleri ölmüş dört bebek kedi getirdim ve başlarda çok aşırı tepki verdi daha sonra daha da yaklaşmaya başladı o yüzden çok fazla yıpranacağını düşünmüyorum. Eğer o derece olsaydı ben de şansıma küserdim ama bana ümit verdi yavrulara olan yaklaşımının değişmesi. Dediğim gibi çok kötü giderse gidip alacağım.