Kopeğimin Cinsi Nedir?

Alpaguthan

Merhabalar. Bu yavruyu sokakta buldum sahiplendim. Cinsini soruyorlar crvap veremiyorum. Acaba cinsi nedir?

11 CEVAP

SelinTuksal

veterinerler cinsten anlamıyor malesef. alman kurdu değil köpüşcanınız.

Cotontzu_Siri

Cavalier jack russell melezi

GoldenOdin

Cabalier king charles kırması

martha

alman kurdu olduğunu sanmıyorum

bolt

Benim veterinerin tutturmustu Bolt'un cinsini golden kirmasiydi king Charles olabilir bence de ama kırma benziyor birazcık aslında ben beagle ve king Charles kırmasına benzettim

Alpaguthan

Anlaşılan charles'da fikirler ortak diğer ortak ne onu bilemiyoruz.

Alpaguthan

Emin misiniz? Veteriner alman kurdu dedi. Bir başka veteriner buyünce anlaşilir dedi. Alman kurdu olma ihtimali var mı ?

akitalove

Bende king charlese benzettim veterinerler cinsten anlamiyor malesef

akitalove

Benim kopegime sadece normal terrier dedi

ByMax

Bir Alman kurdu sahibi olarak alakası olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim king charles jack russell melezine veya cavalier king charles melezine benziyor

KedimVar

Cavalier King charles (tricolor)