Kedimin Sesi Kısıldı

indovf

Bebeğimin bugün sesi kısıldı. Daha dün veterinerdeydi aşı için, gayet sağlıklı dendi. O nedenle veterinere götürmek istemiyorum. Hasta olmaya başladıysa evde ne gibi önlemler alabilirim. Yiyip içirebileceğim sağlıklı şeyler var mı

1 CEVAP

putmeinatrance

Geçmiş olsun genelde ses kısılması sürekli miyavlamadan kaynaklanıyor üşütme, grip, viral enfeksiyon olma ihtimali de var bulunduğu ortamı sıcak tutmaya çalışın hekiminize danışmakta fayda var yine de