Royal Canın Puppy Maxı Köpek Maması

Merhaba arkadaşlar köpek maması olarak şuan köpeğine royal canın puppy maxı mama kullanan var mı??

2 CEVAP

duman_cat_world

köpek olarak değil ancak kediler için oaln yavru kedi mamasını kullandım 4 ay gibi bir süre boyunca. yavrum çok şükür sağlıklı gelişti, bir hastalığa yakalanmadı ve tüylerine çok iyi geldi royal canin.

köpek mamalarına da baktığımda yorumlarının olumlu olduğunu görebiliyorum. kullanabilirsiniz bence😊

Teşekkür ederim yorumunuz için kullanmak için sormadim aslına bakarsanız elimde var sipariş vermiştim köpeğim sevmedi hiç yemedi bende kullanan varsa eğer vermeyi düşünüyordum onun için sormuştum