Kedimn Hamilele Olduğunu Nasıl Anlarım Yardım Edin

fatmanuur42

kedimin hamile olduğunu nasıl anlarım lütfen yardım edin

8 CEVAP

SelinTuksal

göğüs uçları belirginleşir. 1. aydan sonra karında bir büyüme olur. fazla yemek yer. 1 hafta veya maksimum 48 saat kala doğum için yer aramaya başlar. karnına dokundurtmayabiir.

Petdostu

Doğumdan 1 2 gün kala su gelebilir bizimkinin akşam suyu geldi sabah 3 tane yavru doğmuştu bide kediniz doğum yerini kendisi seçsin onu zorlamayı benimki geniş yumuşak leğeni yerine sert çekmece altını seçti

Petdostu

Bide hamilelik 2 ay sürer

Petdostu

Bide hamilelik 2 ay sürer

KedimVar

Ilk haftalar kusma olabilir. 21. Günden sonra göğüs uçları belirginleşir. 5. Haftadan sonra karnı büyümeye başlar. İştah artışı, halsizlik olabilir.

fatmanuur42

kusma yok kızgınlığa gireli 19 gün oldu hamile kalmaması için elimden geleni yaptım karnına dokununca şişlik var gibi yanlış mı düşünüyürum bilmiyorum iştahı normal değişiklik yok meme uçlarını daha anlayamadım :/

Dingil

Bence bilgili bir kişiyle görüş

Dingil

Bence bilgili bir kişiyle görüş