2 Aylık Terrier Nasıl Taşmaya Alıştıra Bilirim

maya19972017

2 aylık terrier nasıl taşmaya alıştıra bilirim yerlerde sürükleniyor hep kucak istior

8 CEVAP

ByMax

Onun çok mutlu bir anında tasmayı takmayı çalışın başardığınızda ödül maması vererek teşvik edin kısa zamanda alışacaktır

Cotontzu_Siri

Zamanla alışır. İlk başta dışarıya alışkın olmadıklarından korkuyorlar.

GoldenOdin

Eğitmeye çalışın. Zamanla o da bir şey yapamayacağını anlayacaktır

Kadirbyrk

Tasmayi taktiginizda mama verin ve taktiktan sonra gezerken tasmayi biraz kisa tutunki cekmesin tasmayi sizle yurunesini bilsin ve yere oturdugundada asiri acitnayarak tabi onu cekebilirsiniz tasmadan cejerkende hadi gel gibi seyler siylerseniz daha iyi olur

maya19972017

teşekkürler

busomovic

Tasmayı takın, bolca sevip ödüllendirin, sonra çıkartın. Birkaç saat sonra tekrar tasmayı takın, yine ödüllendirin. Bu kez 1 dakika dursun, sonra tekrar çıkartın. Böyle böyle süreleri çoğaltabilirsiniz. Zamanla alışacaktır..

gozdecoskn

tasmayla oynatın :) boynuna takın ödül verin. sonra yine oynatın yine ödül verin sevin. bi süre sonra tak diye getiriyor D:

Ödül verin bence bayılıyorlar oyun oynamayı çok seviyorlar ve çok zekiler emir almayı sevmiyorlar zamanla alışır daha çok küçük Bende 2 numara terrier vardı 15 yıl yaşadı şubat ayında kaybettik