Arkadaşlae Kedim Nergis Yaprağı Yemiş 2 3 Yaprak Kadar

Tpc95

Komsumuz nergis alms annem ortaya koymus bizim kedi yemis yesil yapraklarını 2 3 yaprak diye tahmin ediyorum yerken farkettim ya zehirlenirmi acaba boyle bir durum basına gelen var mı?

5 CEVAP

NorthNight

Ben nergisin kedi ve köpekler için zehirli olduğunu biliyorum, tabi yediği noktaya göre değişiyordur etkisi. Bence veterinere danışmalısınız.

edadnmzr

Evet nergis kediler için zehirli 😕 yutmadı mı acaba şu an durumu nasıl?

Tpc95

Su an sinek avlıyor ama 3 4 yesil yaprak yedi diye düşünüyorum veteriner kusarsa getirin sorun olmayagnı dusunuyorum dedi ama icim rahat etmiyor maalesef

Merkan

Merhaba . Acaba herhangi bir sorun oldu mu? Bana da Nergis hediye geldi ama yoğunluktan bir an boşluğuma denk geldi tam çiğnerken farkedip çiçekleri çöpe attım yutmadı ama çiğnedi . O yğzden sordum?

Tpc95

Hicbir sorun olmadı veterinerde sıkıntı olmaz ama kusma olursa getir demisti kusmadıda siz gene gozlem altında tutun