Sokakta Yardım Ettiğimiz Kedi,Köpek Ve Sonuç

Hayvanlarla ilgili kötü haberlerden sonra ben güzel bir şey paylaşmak istedim 😊 Geçenlerde bir soru açmıştım bir sokak köpeği ve sokak kedisi ile ilgili. İkisi de iyileşmiş. Köpek sitemize geri dönmüş çocuklarla zıp zıp oynuyordu 😊 Kedi ise beni çok duygulandırdı çünkü normalde hiç miyavlayamıyordu. Nefes alamadığı için sesi de çıkmıyordu. Ağzını açıyordu ama sesi yoktu. Bugün nişanlımla beslemeye çıktık ve çok tatlı miyaylama sesleri duyduk. Bir baktık o nefes alamayan kedi. İğneler iyi gelmiş, hırıltılı ses yok, sesi çıkıyor, miyavlayabiliyor. Sesini duyunca çok duygulandım ve çok mutlu oldum. Belediyeniz, şehriniz çalışmıyorsa bile inatla arayın, ben bekliyorum başındayım hayvanın diyin. Gelmek zorundalar. Ufacık bir tedavi bile bir hayvanın hayatını değiştirebiliyor 😊 Paylaşmak istedim bunu da bu forumda 😊

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba Allah razı olsun sizden ne güzel birşeye vesile oldunuz iki dünyada da karşılığını alacaksınız bizim belediye güzel çalışmıyor malesef iki kedimi göndermiştim 2 sene önce 2 sonra görmeye gittim bulamadılar şikayette de ettim bir sonuç çıkmadı malesef biz de elimizden geldiğince kendi veteriner hekimimize götürüyoruz biraz kendisinden biraz bizden olmak üzere o şekilde ayarlıyoruz ücreti insan çünkü o şekilde bırakamıyor bir can sonuçta Allah sizin gibi insanları her daim çoğaltsın inşallah 🤲🥰❤️

Dilan23

Çok güzel bir dygu

çok teşekkür ederim orhdoner, cok zarifsiniz her konuya cok naif cevap yazıyorsunuz 😊 bizim belediyede çalışmıyordu ama şikayet ve peşini bırakmama ile hallettirebildik bir şekilde, inşallah devamı gelir de hep yardım edebiliriz 😊🥰🙏

orhdoner

Estagfurullah o sizin zarif olmanızdan kaynaklanıyor aynı şekilde siz de çok kibar yazıyorsunuz çok teşekkür ediyorum çok iyi yapmışsınız emeğinize sağlık umarım bundan sonra herşey daha da iyi olur sizler gibi kişiler de çoğalır hep varolun inşallah elinize emeğinize sağlık tekrardan 🙏❤️

çok teşekkür ederim🙏❤️ evet gerçekten çok güzel bir duyguymuş 🙏❤️