Tuy Dokumu = Mama

Tosbikdumik

Arkadaşlar merhaba . Normalde kedime nd mama kullanıyorduk uc ay önce kisirlastirdigimiz icin nd kısır mamaya donduk ama o kadar tuy bırakıyor ki dökmek değil yanı bildiğiniz yumak yumak birakiyor. Hani mamaya geçmeliyiz lütfen yardım eder misiniz hemen siparis vereyim

4 CEVAP

putmeinatrance

Exclusion kullanıyoruz kedime çok çok iyi geldi hiçbir sıkıntı yaşamadık ama şöyle birşey var her kediye her mama aynı etkiyi göstermez çok iyi diye övülen bir mamayı aldığınızda tüy dökülmesi yapabilir, alerjik bir reaksiyon gösterebilir veya en basitinden tadını sevmeyebilir deneyerek öğrenmeniz lazım

duman_cat_world

Üstteki arkadaşa katılmakla beraber bu işlerin deneme yanılma olduğunu söylemek istiyorum. Bize de n&d çok iyi geldi misal.

edadnmzr

Ben de arkadaşlar gibi düşünüyorum. Her kediye aynı mama iyi gelmiyor bu yüzden kedinize iyi gelen mamayı kullanmalısınız. Ben proplan kullanıyorum çok memnunum. Belki siz de memnun kalırsınız uzun süredir varolan bir marka.

Palyaco

Exclusion tüy dökümünü ve univer sağlığı ve bağışıklık güçlendirme en memnun kaldığım mama hep bunu kullanıyorum tek gecerim