Vitamin , Marka , Öneri??

xvaleria_

Merhabalar bu markayı daha önce kullanan var mı onerirmisiniz? , yada başka bir marka önerimi yapabilirsiniz , şimdiden çok teşekkür ederim 💖

6 CEVAP

edadnmzr

Ben de vets plus öneririm kedime veriyorum. Bu markayı hiç görmemiştim.

Gimlihanim

Hiç kullanmadım. Çevremde de görmedim kullanan. Uygun fiyatlı bir marka arıyorsanız vet’s plus önerebilirim. Petlebide satılıyor. Biz gimcat kullanıyoruz memnunuz. Biofeline den de memnun olan epey kişi var.

putmeinatrance

Kaliteli bir mama kullanıyorsanız multivitamin gibi takviyeler gerekli değil fazladan vitaminin faydası da yok ben haftada bir kere kullanıyorum Vet's plus markasını tam f/p ürünü onu önerebilirim size

Anonymus297519

Vetriline vitamin ve malt kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim. Veteriner kliniklerinde bulabilirsiniz.

duman_cat_world

Pek bilinen bir marka değil bir sorun olursa muhattap bulmanız kolay olmayabilir. Uygun fiyatlı olarak trixie ve vet’s plus’a bakabilirsiniz. Ben de vets plus kullanıyorum memnunum☺️ Bir de yeni bi marka çıkmış pro perfeck diye o da uygun fiyatlı🙏

xvaleria_

teşekkür ederimmm