Acana Entree Indoor Mama Neden Yok?

angorakedi

Merhabalar, aylardır 4.5kg olan acana entree indoor mama arıyorum ama piyasada yok. ND bıldırcınlı tahılsız kısır kedi maması kullanıyorum fakat protein oranı çok yüksek o yüzden aynı sınıfta tek kısır kedi maması bulunan Acana'ya geçmek istiyorum. Bu mamayı bulabilen var mı?

5 CEVAP

duman_cat_world

Ben uzun zamandır Acana kullanıyorum 2 ay boyunca de indoor entree kullandım. Tedarik sıkıntısı var maalesef ben de hiçbir yerde bulamadığımdan 1,8 kiloluk Acana homestead harvest yetişkin mamasına geçtim, hâlâ da kullanıyorum. Bir sorun yaşamadık ancak zamlarla beraber daha uygun fiyatlı bir mamaya geçmek istiyorum Exclusion veya Sanabelle düşünüyorum🙏

duman_cat_world

Heyhat, bu mamaların da fiyatları uçmuş 🥺

dogakaradag

merhaba ben de bu mamayı arıyordum ama en son 1 ay önce 420 liraya aldığım mama 750 liraya uçmuş dolar yüzünden. yani artık alınmaz gibi gözüküyor...

Renklipati

Maalesef bende bulamıyorum, en son gelen zamlar yüzden gelmiyor sanırım, o yüzden acananın tüm yaşam evreleri olanlarından alıyorum umarım gelir biran önce

angorakedi

kısır kediler için yağ oranı %14 ve aşağısı olması öneriliyor o yüzden diğer çeşitlerini almıyorum bende.