Kediler Neden Kusar

bobby34

kedim az önce koltuğun arkasına kusmuştu neden olabilir

5 CEVAP

NorthNight

•Yeterli malt tüketmiyorsa ve tüy yumağı oluştuysa da kusar

NorthNight

•Hızlı yerse
•Bağırsakları doluysa ve çok yediyse
•Hassas sindirimliyse ve mama yeni değiştiyse
•Hastalık durumlarında (hastalıkta kusma tek belirti değildir başka sorunlarda gözlemlenir)

iremm66

benim kedimde 2 gün önce kusmuştu biz mama değişikliğı yaptık ve birden değiştirdik malesef o yüzden mide bulantısına yol açtı eğer mamadan kaynaklıysa azar azar mama verin eğer iki günden faa ard arda kusarda veterinerinize götürmenizi tavsiye ederim

Pisipiisiicik

Bizimki de kusuyo bazen çünkü sürekli yemek yiyo yemek istiyo çok obur ama hareketli olduğu için kilolu değil neyse çok yediği için hızlı yediğiiçin malt vermiyosanız tüylerden dolayı kusmuş olabilir

Palyaco

Kusma kil yumağı aşırı mama yeme veya hızlı yeme 3 seferden fazla kusarsa veteriner bu bir sorun olduğunun göstergesidir