Max İm İçin Ödül Maması Tavsiyesi

ByMax

Ödül maması olarak köpekler en çok hangisini seviyor komut eğitiminde hangisini önerirsiniz arkadaşlar süreç olarak çok etki ediyormuş öğrenmede doğrumudur bu

11 CEVAP

SelinTuksal

Her köpek aynı şeyi sevmez. deneyerek bulmalısınız. tabiki de kaliteli mamalardan başlayın elemeye.

ByMax

Tamamdır teşekkür ederim

ByMax

Turnayı gözünden vurdum desene evdede ciğer var çok teşekkürler aklımda :)

ByMax

Orijen ve ciğer max bayram edecek :) zaman ayıran herkese çok teşekkür ederim

SelinTuksal

her köpeğin damak tadı farklıdır :) eğitimde de işe yarıyor olmalı. çünkü sonunda olumlu ve hoşuna giden bir şey alıyor. köpek sahibi olan arkadaşlar daha detaylı bilgi verirler.

martha

ödülsüz eğitmenin çok zor olduğunu düşünüyorum

ByMax

Tabikide ödülle eğiteceğim fakat hangi marka daha çok hoşlarına gidiyor cinsi alman kurdu bu arada

akitalove

Kuru et verebilirsiniz yada kuru ciger filan :) saf et oluyolar daha cok sevicegine eminim :)

Cotontzu_Siri

Orijen çok güzel. Kurabiye türünden isterseniz naturalis adramys barfers bio öneririm. Orijen pahalı gelirse daha ucuza o tip ödüllerden brit lets bite alabilirsiniz.

KedimVar

Orijen. %100 et.
Eğer pahalı gelirse profine. O da %100 et.

GoldenOdin

Gimdog