Kedimin Patileri Siyah Dogdugundan Beri Ama Bir Cok O Cinsteki Kedilerin Pembemsi Renkte Neden Lora

Loranisa

Cincila kedisi patileri siyah bir cok bu. Bu cins kediler pembemsi neden siyah renk patileri var lora nın

5 CEVAP

Lils

Kediniz chincilla değil tekir. Chincillalar İran kedisi ile aynı aileden ve basık burunlu ama Chincilla olmaması daha iyi kesinlikle çünkü o ırk basık burnu yüzünden düzgün nefes alamaz. Sürekli gözleri akar. Kafatası yapıları normal kedilerden çok farklıdır ve yalanmaları bile onlara zor gelebilir vücut yapısı nedeniyle. Kedilerin pati rengi değişebiliyor. Tekbirlerle siyah ya da pembe patili olabilir normal.

NorthNight

Forum sadece sizin sorularınıza hizmet etmiyor, bugün 7-8 başlığınıza denk geldim. Biraz düşünceli olun anasayfayı işgal edip aciliyetli soruları engelliyorsunuz.
Sorularınızı tek bir başlıkta yazın lütfen.

cat_expert

Cılkını çıkardın iyice yeter. Önce ciddi cevapladık sorularını ama işi trollüğe doğru götürüyorsun.

Gimlihanim

Fabrikada seri üretimden mi aldınız kedinizi? Neden patileri siyahmış da pembemsi değilmiş! Nasıl bir soru bu? Saçmalık.

Lils

Son cümle tekir olacak çeviri yanlış düzeltti