Köpeğim Arabaya Kustu

eren

Arkadaşlar köpeğim yakın zamanda bir şey yememiş olmasına karşın arabaya kustu akşam geri dönüşte yine kustu ve yine yakın zamanda bir şey yememişti acaba böyle bir sorunla karşılaşan var mı? bu genel bir durum mudur? köpeği gayet sağlıklı. arabayı hızlı kullanmıyorum onu da belirteyim :) arabaya 2. kez biniyor

6 CEVAP

peri

Cok hassaslar.her kopek bir degil ama daha once arabaya alisikti ve simdi ki durum bir ilk diyorsaniz bilemem.
Cogu kopegi Araba tutuyor.
Benim ki de kusuyor.kusmadan once acaip agzindan salya geliyor anliyor

cilek

Benim köpeğimde kusmustu veterinere sordum arabaya alışkın olmadığı için kustugunu söyledi normal bir durummus i iciniz rahat olsun

slayer86

Surekli kusmasi aslinda pek iyi bi sey deil sen bence her ihtimale karsi bi veteriner hekime danis en dogru cevabi ondan alirsin ihmal etmemek lazim yavrulari

eren

teşekkürler ilginiz için

merhaba bazı köpekleri araba tutar bunu engellemek için eczaneden dramine isimli ilaçı alırsanız mide bulantısının önüne geçerseniz en az 30 dakka önceden hapı verin

Hayvist

Strese bağlı salya artışı ya da kusma gerçekleşir. Alışması için önce arabaya binin kullanmadan bir süre geçirin, arabadan korkmaması gerektiğini anlasın..