Ucuz Yaş Mama?

Bulut☁️

İki gün önce pe t zz s h o p ta felicia mama 64 liraydı bugün almak icin girdim 94 olmuş cidden mutusuzm indirimde olduğunu bildiğiniz bir site var mı yaş mama ihtiyacımız var markası fark etmez zararlı olmasın yeter

5 CEVAP

bademk

A m a zonda da 6 tlydi felicia oraya da bakabilirsiniz.

Aliye87

Merhabalar,
P e t g r o s s'ta tanesi 6 tl an itibariyle: https://www.********.com.tr/felicia-tahilsiz-kiyilmis-cigerli-tavuklu-yetiskin-kedi-konservesi-85-gr-9490

Aliye87

Adres sansürlenmiş. Kendiniz p e t g r o s s'un sitesinden güncel fiyatını görebilirsiniz.🙏

Aliye87

Evet burdan iki defa alışveriş yaptım. Gayet uyguna geldi. Ürünler orijinal. Kargo ücretini malesef hatırlamıyorum 🙏 Ödeme adımına geldiğinizde kargo tutarını gösterecektir sistem mutlaka.

Bulut☁️

Güvenilir mi siz daha önce alışveriş yaptınız mı ben ilk defa duydumda bir de kargo ücretinin ne kadar olduğunu biliyor musunuz