Kedi Hamsi Yer Mi?

RioLeo

Evdekiler hamsi almış kedime de vermek istiyordum haşlayıp verebilir miyim? Kaç dakika haşlamam lazım

5 CEVAP

putmeinatrance

Kılçık olmadıktan sonra verilmesinde herhangi bir sakınca yok 10-15 dakika haşlamak yeterli

bademk

Valla ben bizim yediğimizden kızartma veriyorum zaten yediği 3 tane sık yediği bir şey de değil. Az suda buharında pişirebilirsiniz bence kaç dk bilemiyorum

Salihaylmz

Haşlayıp kılçıklarindan temizleyip verebilirsiniz
Benim kedim çok seviyor 4-5 tane hamsi haşlayıp temizleyip veriyorum

Warriorsans

Kılçıklarını ayırmayı unutmayın su kaynadıktan sonra 3 5 dakika kalması yeterli olur

gulsump

Ben düzenli olarak hamsi veriyorum kedime, temizlenmiş olarak suda haşlıyorum, hamsi kolay pişiyor zaten bir tavaya çok az hamsilerin üzerini geçecek kadar su koyup haşlayın su kaynadıktan sonra iki dakika pişmesi yeterli olur. Haşladıktan sonra kılçıklarını çıkarıyorum çok kolay oluyor.