Anadolu Yakasi Uygun Fiyatli Veteriner

Oversizebru

Merhaba goztepede oturuyorum anadolu yakasinda ucuz bir veteriner Arıyorum buradaki veterinerler cok cok pahali kedimi götüremiyorum.
Rica etsem hem iyi hem de uygun fiyatli veteriner

10 CEVAP

bobby34

anadolu yakasında değil fakat fatih hayvan hastanesi uygun fiyata aşı falan yapabiliyor gidebilme imkanınız varsa buraya gidebilirsiniz

duman_cat_world

İşinin eri ve ucuz veteriner, hem de İstanbul'da. Açıkçası bu biraz zor.

Ekinay

Kedinizin kulağı geçti mi?

Oversizebru

Hayir gecmedi onun icin gidecegim uygun fiyatli bir yer bakıyorum @ekinay

Pisipiisiicik

Maltepe Belediyesi'nin veterinerinden randevu alıp gidebilirsiniz sokak kedilerine balıyolar sadece ama tekir sanırım kediniz :) bi sorun çıkmaz.

Oversizebru

Evet tekir acaba bakarlar mi anlamazlar mi

NorthNight

İstanbulda değilim önerim olmayacak. Ama yılbaşından sonra ertelemeyin derim taban fiyatlar güncellendiği için şuan pahalı olan bir ay sonra ucuz bile sayılabilir

Oversizebru

Az once geldim veterinerden ecosin tablet verdi 100tl pet nature Kadıköy
Ayrica ic parazit aşısına 70tl aldi (igne yaptirdim hap yutmuyor)
Bence aşı biraz pahali

0KelviN

Ben Kartalda aynı fiyata yaptırıyorum aşıyı, bence bu fiyatların 10-20 TL altı veya üstü için bu yavruları kilometrelerce yol götürüp kutu içerisinde strese sokmaya gerek yok. Aldığınız hizmetten ve ilgiden memnunsanız düşük meblağlar için veteriner değiştirmemeli diye düşünüyorum.

Faytekin

Erenköy de oturuyorum, yıllardır İlkadım Veteriner e gidiyorum ,her konuda tavsiye ederim.