Merdivenden Düştü

martha

kedim merdiven kenarında oynarken boşluğa düştü yaklaşık 3 metre, veterinere götürmeli miyim?

9 CEVAP

nyancat

Herkesin kedisi aynı değil benim kedim bu şekilde 1 kat düştü ve baygın yattı bir süre ve belinde de incinme vardı kediler dörtayak üstüne rahatça düşer götürmeye gerek yok diye bahane olamaz bir şey olmuştur ya da olmamıştır kontrol ettirmekte yarar var

nyancat

Benim kedimde düşmüştü aynı şekilde iç kanama ihtimaline karşı veterinere götürmüştük bence tedbiri elden bırakmayın ve gidin bir yerini incitmişte olabilir

Benim kedim 4.kattan apartman boşluğuna düşmüştü.Götürmedik.Birşey de olmadı zaten.Kedilerin koltukaltlarında kanatlanımsı şey sayesinde dört ayak üzerine rahatça düşüyorlar.Bence gerek yok siz bilirsiniz.

KedimVar

Bence götürün. Yavru bir kedi için oldukça yüksek. Şu an nasıl? Kusma, halsizlik, iştahsızlık var mı?

martha

KedimVar
düştüğü yerde oyuncakları vardı düşer düşmez onlarla oynadı görünce :D hiç bi farklılık yok yemek yiyo su içiyo oyun oynuyo koşuyo. veterinere götürmek pek istemiyorum açıkçası ama
iç kanama olma ihtimali var mı ? anlaşılabilir mi

TarcinBey

Kedim camdan Düştüğünde öğrendiğim kadarıyla iç kanama olsa kanli diski, uyuşukluk, ayağa kalkamama ve nefes darligi oluyor diye biliyorum bu tarz şeyler yoksa ve hareketliyse iç kanama yoktur büyük ihtimal dış hasar yoksa davranisida normalse sıkıntı yapmayin pek

KedimVar

Çok tatlı ya :)) bana da bir şey yokmuş gibi geldi. Şimdilik götürmeyin o Zaman. Ama herhangi tuhaf bir davranışını görürseniz vet inizle irtibata geçin ya da götürün.

martha

hepinize teşekkür ederim :)

bence bir gariplik yoksa hareketlerinde boş yere götürmeyin vete. :)