2,5 Aylık Kediye Adult Mama Vermek?

Sutunannesi

Arkadaşlar merhaba evde 3,5 aylık bir kesim var junior mama kullanıyoruz. Aynı zamanda sokakta beslediğimiz 2,5 aylık bir kedi daha var ona da evdeki mamadan veriyoruz. Fakat evdeki mamanız bittiği için ve bayram olduğundan mama bulamadığım için markette bulabildiğim adult mamayı (junior kalmamış) sokaktaki kedimize veriyorum. Oda afiyetle yiyor. Ama ona karşı bir zararı olur mu korkuyorum konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olabilir mi

6 CEVAP

martha

içerik açısından bilmiyorum ama adult mamaların büyüklüğü yavru kediler için pek uygun değil, kolay yiyebiliyor mu?

Sutunannesi

Evet kolayca yiyor

Yampirik

kolayca yiyorsa bir seferlikten sorun olmaz bence. Bende adult alıp yavru yetişlkin farketmeksizin veriyorum sokaktakilere

TarcinBey

Yiyebiliyorsa sorun yok

yasement

Zarari olmaz. Yetersiz kalirsa diye dusunurseniz miktarini biraz fazla verebilirsiniz veya evden yiyebilecegi seyleri.

KedimVar

Sorun olmaz. Sadece ihtiyacı bakımından yetersiz kalabilir.