Proplan Mı Sanabella Mı?

Lokumcukk

Anket

Purina Proplan
(16 oy)
Sanabella
(7 oy)
Toplam (23 oy)

Arkadaşlar ndden daha uygun bir mamaya geçeceğim ama bir türlü seçemiyorum. ben seçemedikçe her gün fiyatlar artıyor Sanabella mi Purina Proplan mı sizce?

5 CEVAP

Lokumcukk

O zaman Purinanın üç kilosu 300e çıkmadan alıyorum arkadaşlar Sonrasında mecbur zaten sanabella alırız Sonrası kuru ekmek olcak gibi zaten kedi köpek insan farketmeksizin 🥲

bobby34

sanabelle alabilirsiniz hem içerik olarak da çok güzel bende ona geçeceğim yakında

simbakedi

bence ilk olarak proplan alin. normalde sanabelle daha guzel ama zam gelirse proplan nd kadar olacak :D en azindan kedinize vermis olursunuz daha ucuzken, sonrasinda sanabelle ve aromalarini deneyebilirsiniz. bence sanabelle daha iyi ama dedigim gibi hem rotasyon yapmis olursunuz hem de proplani rotasyona eklediginizde ucuza getirmis olursunuz.

NorthNight

@simbakedi ye bire bir katılıyorum😅 özellikle zam gelirse kısmına 🥲

putmeinatrance

Proplan kullananlardan hastalık şikayeti hiç duymadım genelde kedilere iyi gelen bir mama lakin Sanabelle içerik olarak daha başarılı