İç Kanama Geçiren Yavru Kedi Yemek Yiyorsa İyileşiyor Mudur

milokimo

Merhaba. 35 günlük yavru kedimiz bugün evimizin merdivenlerinden düştü, düşer düşmez veterinere götürdük ciğerinde iç kanama var midesine hafif kan sıçramış dedi, 3 tane iğne yaptı kanamasının durması için. İlk düştüğünde nefes alırken değişik sesler çıkarıyordu fakat 1-2 saat sonra nefes alması düzeldi ve annesini emiyor şuan. Acaba emmeye devam etmesi iyi olduğu için midir. Yürüyor hareket ediyor keyfi yerinde gibi. Daha önce kedisi iç kanama geçiren var mı yazarsa çok sevinirim.

3 CEVAP

bobby34

bence yavaş yavaş iyileşiyor hem nefes alması düzelmiş hem de annesini emmesi de çok iyi bu yavruya iyi gelecektir

cat_expert

Yemek yemeye başlaması yürümesi hareketlenmesi iyileştiğine işarettir fakat yine de iç kanama sonrası 2-3 günlük süreç önemlidir yavru iyi şekilde takip edilmelidir.

Lavinia17

bir bilgim yok öne çıksın diye yazıyorum çok geçmiş olsun