Kedim Sürekli Uyuyor

Seymamila

Merhaba bu gün kedim sürekli uyuyor ben ayağa kalksamda umrunda değil ne var bunda derseniz kedim fazla uyumaz ben çıt çıkarsam anında kalkar etrafta koşuşturur hiç keyfi yok gibi bu gün boynum ve omzum tutulmuştu pek ilgilenemedim acaba bu yüzden ilgisiz kaldım diye mi keyifsiz yoksa rahatsız mı endişeleniyorum normalde o kadar hareketli ki resmen fırtına gibi

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba aynı insanlarda da olduğu gibi olabiliyor bazen yavrulamızda da günü günlerini tutmuyor malesef birkaç güne düzelir diye düşünüyorum size de çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum 🙏

Patioggy

Merhaba, kedilerde küsme, alınma durumları oluyor benim kedim de normalde o kadar uyumazken ben onunla ilgilenmediğim zaman veya kızdığım zaman tüm gün yatıyor. Birkaç gün bekleyin hâlâ düzelmezse ve farklı tepkiler gösterirse veterinerine gösterirsiniz😊

Seymamila

Teşekkür ederim

simbakedi

ben kedilerin uyku gunleri oldugunu dusunuyorum. benimki 6.5-7 kilo dana, ama evde kosmadigi, yikmadigi yer yok. haftada bir gun geliyor ki (genelde persembe :D) bir uyuyor sanki yillarin yorgunlugu pasamizda toplanmis gibi. o yuzden gozlemleyin. istahi ve diskisi yerindeyse uyku gunu de olabilir, keyfi oyle istedigi icin yatiyor da olabilir. siz ilgilenemediginiz zamanlarda da kendini eglendirmeyi ogrensin. varsa imkaniniz top kulesi mi deniyor onu alin bence, benimki cok uzun sure oynadi sonra toplarini sinirlenip cikardi ve kaybetti :D kedi tunellerinde cok keyif aliyorlarmis, etrafta sizin eskiden kalma oyuncaginiz da olabilir gider onu dover belki, ziplayan top ya da aluminyum folyodan toplarinin oldugu bir tabak olsun. istedikce cikarsin oynasin. bizimkinin de var top kasesi ici folyo top dolu, biz oynamayinca kendi cikarip oynuyor. olta da oneririm. kendisi oltayla oynamaktan biktiysa da sapini atip ipli kismi kapi koluna baglayin. gelip gecerken onun sesiyle falan oynar

Seymamila

@Simbakedi sanırım uyku günüymüş bu gün temizlik yapayım dedim yemediğim tekme yemediğim diş görmediğim zulüm kalmadı birden son hızla koşup üstüme atlıyordu dediğiniz gibi oyuncaklar sipariş verdim tırmalama tahtasıda koydum bir sürü topu var ama ip ponpon hastası ondan da yaptım şuan keyfi yerinde iştah konusuna gelirsek bıraksam beni yiyecek herşey yolunda sadece biraz korktum