Sizce Sebebi Nedir?

Selamlar Petlebi Ailesi :) Bizim çatımızda bir sokak kedisi doğum yaptı.Güzeller güzeli bebekler dünyaya geldi.Tabi kedinin yemeğini suyunu eksik etmedik :) (Sokak kedisi yani anne korkaktı bu arada) Sonra birgün neden oldu bilmiyoruz yavruları çatıda ölü bulduk.Galiba anneleri bakmamış.Bizde çatıyı temizleyip bir güzel kapattık.Bu anne kedi geceden beridir çatıya girmek için miyavlıyor.Tabi bizde sokmuyoruz sonuçta artık orayla bir bağı yok.Sizce neden bu hayvan çatıya girmek için bu kadar miyavlıyor?

3 CEVAP

KedimVar

Yavrularına bakmak istiyordur. Öldüklerini bilmiyordur belki başka bir hayvan öldürmüştür. İzin verin girsin baksın. Yavrularını bulamayınca çıkar ve bir daha girmek istemez zaten.

miasugok

Çok üzücü :(

Dediğinizi yaptım ben de o durumdan şüpheleniyorum.Bakalım nolacak.Teşekkürler :)