Kısırlaştırma Veteriner Önerisi

Scottishthor

İstanbulda yaşiyorum.Uygun fiyata kısırlaştırma yapan bildiğiniz veterinerler var mı?Önerirseniz sevinirim😊

4 CEVAP

bobby34

fatih hayvan hastanesi

incirreis

Fatih Hayvan Hastanesi gerçekten uygun ve ilgililer. Ben 3 ay önce orada kısırlaştırdım.

simbakedi

gayrettepe şekerci veteriner kliniğinde nakit 650 ye kısırlaştırdım. gaz anestezi + kan tahlili + dikişsiz ameliyat dahildi. kedimi 1-1.30 saat sonra aldım ve uyanıktı. sadece baygınlık vardı o kadar. o da 4 saat sonra mama yiyince geçti. 10 saat olmadan eski haline dönmüştü

Scottishthor

Güvenilir mi peki biliyor musunuz😊