Kedilerinizin En Çok Güldüğünüz, En Komik Bulduğunuz Huyu Ve Davranışları Neler?

Benim kızım bazen kendini sevdirmek için hızlı hızlı önümden geçip kendini hop diye yere atıyor ve sevilmeyi bekliyor o haline çok gülüyorum. Bir de oyuncaklarını kendi kafasına göre tin tin başka yerlere taşıdığında çok gülüyorum. Çok tatlı geliyor. En çok güldüklerimden biri ise su içişi. Şapır şupur çok sesli içiyor çünkü. 😹😹 evin neşesi gerçekten ya ❤️❤️🧿🧿

20 CEVAP

orhdoner

Merhaba benim oğlum toplarını su şelalesine atıyor sürekli sonra bir daha içimden çıkarıp ıslak ıslak şekilde onunla oynamaya çalışıyor 🥰🤷🏻‍♀️ Kızım da sabahın altısında benim önümden koşup gelip yere yatar biraz sevdirir sonra durup dururken koşmaya başlar kovalamaca oynayalım anneee der gibi sabah sabah 🥰🥰😅 Allah sizin de herkesin yavrularına sağlıklı mutlu uzun ömürler versin 🙏❤️

sconnie

evde bir dolap var dolabın bir kısmında onun eşyaları var mamaları falan diğer kısmında normal ev gereçleri dolabı herhangi bir şey için açtığım an bir bakıyorum hop yanımda ağzını yalıyor ona bir şey vereceğimi sanıyor APANSOWJAPWLWĞKEJDOEKE bir de uyurken onu öptüğümde gidip kutusunun en uzak köşesine geçiyor ben yetişemeyeyim öpemeyeyim diye çok fenaaa

NorthNight

Gece oğlum ağlarsa ilk o odasına koşuyor bana hesap sorar gibi yatağın etrafında dolaşıyor ‘baksana çocuğa’ diyor resmen, ben onu uyuturken de bi süre bekleyip işini düzgün yapıp yapmadığımı kontrol ediyor 😅

edadnmzr

Oğlumun beni en güldürdüğü ve en sevdiğim şeyi uyurken ve mama yerken yanına gittiğimde ''brrrr'' diye ses çıkarması 😂 o kadar tatlı ki her defasında mıncırıyorum. Diğer sevdiğim özelliği ağzına faresini topunu vs alıp bir yerlere taşıması 😂 her şeyiyle komik aslında ya hiçbir şey yapmıyorken bile mıncırasım sevesim geliyor 🥰

Bulut☁️

Horlamasına alışamadım gecenin köründe kahkaha atıyorum dkzsksk biherkesin dediği gibi ağzına bir şey alıp taşıdığında da aşırı sevimli oluyor🥺

hannnngggg

suzynin en sevdiğim hali tuvalette scarken ki bakışları suratı oyle komik oluyor ki djdjdk instagramda da sürekli kaka yapan kedi videoları izliyorum pisim galiba ben dhhdkfkflg

Gmz91910

Eşim koltuktan kalkar kalmaz yerine oturup laptoptan diziyi devam ettiriyor😂😂😂😂

Pisipiisiicik

Benim kızım tokasını ağzında getiriyo önüme bırakıyo bilerek ilgilenmiyorum ne yapacak diye geliyo patisiyle dürtüyo beni miyavlıyo gel benimle oyna diye 😂😂 birde bi ip vs bişeyle oynarken inatlaşıp çekip alıyo ve kaçıyo çok komiğime gidiyo 😂😂🤪

Cubik

Benim minik leoparım bi yere saklanıp pusu kuruyo sonra bağırarak beni çağırıyor tam onun yanından geçerken bana saldırıyor sonra koşturmaya başlıyor onu kovalıyorum bi bakıyorum koltuğun arkasına saklanmış eğilip ona doğru baktığımızda yüzümüze atlıyor 😂

teddybal

Suratımı iki patisiyle tutup mırmır yalaması. Asla yüzünü, saçını kimseye elletmeyi sevmeyen hatta kendi bile mümkün olduğunca ellemeyen bir insan olarak (çünkü temizlik takıntısı :')) böyle bir şeyi hayal bile edemezdim taa ki kedi milletiyle tanışana kadar :D

duman_cat_world

🧿MAŞALLAH HEPSİNE🧿

Mehmetneroo

Yeni bir huy edindi Nero efendi her gece kızgınlığı zirve yaptığı zamanlar kapalı pencereden dışarıyı izliyor kedi geçince oyoyooyo diye bağırıyor miyavlamak değil bu başka birşey

parskedy

benim dişi kedim diş macunu kokusundan nefret ediyor ve dişlerimi fırçaladıktan sonra kokusunu alınca benden kaçıyor msdömflskçödsşfösf bir de çok oyun oynadıktan sonra yorulduğu için ağzını açıp nefes alıyor köpek gibi asjkhdkjahslsa çok komik gözüküyor

Aliye87

Paspas, koltuk ya da herhangi bir şeyin altında kalan nesnelere karşı epey bir takıntılı :) Ritmik hareketlerle ileri geri yaparak onları yerinden çıkarmak istemesi seyirlik bir manzara oluştururken beni de güldürüyor epey. 🧡🐾

duman_cat_world

Ödül çubuğu yerken salya akıtması ve bir anda ayağıma atlaması🤷‍♀️❤️❤️