Kedim Her Şeye Zarar Vermeye Başladı :(

Ozgenur97

Kedim 3 yaşında, dişi ve kısır. Son 3-4 aydır hayatında hiçbir değişiklik olmamasına rağmen fazlasıyla hırçın. İstediği her şeyi kullanabilir. Her yerde yatabilir oynayabilir aslında. Ama son zamanlarda her şeyi ısırıyor. Evdeki eşyaları artık kullanılamaz hale getirmeye başladı. Engellemeye çalıştığımda da beni ısırıyor saldırıyor. Asla böyle bir kedi değildi. Oynaya oynaya tırnak keserdik. Şimdi en derin uykusunda bile sadece bir tane kestiriyor. Ne yapabilirim çok zor durumda kalmaya başladım :(

5 CEVAP

bobby34

depresyon da olabilir

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun gerçekten çok üzücü bir durum stres olacağı bir durum olmadı diyosunuz ben de bilemiyorum acaba ilgi mi istiyor dikkat çekmek mi yapıyor ben de bilemedim yaşı da olgunluğa geliyor nerdeyse yavrunuzun olmazsa bir hekiminizle görüşün onun fikirlerini de almak iyi olacaktır 🙏

Ozgenur97

Veteriner hekimimiz bile eve geliyor oraya götürmek imkansız neredeyse :( ben onun insanıyım diyebilirim her şey istediği gibidir. Oyuncakları her zaman ortada istediği kadar oynar. Gün içinde de fazlasıyla zaman ayırırım ona. Ama bu durum beni çok zorlamaya başladı maalesef :( depresyon ihtimali için veteriner hekimle görüşebilirim

orhdoner

Anladım umarım ciddi birşeyi yoktur bir an önce eski haline geri döner çok geçmiş olsun tekrardan uzulmemeye çalışın o da sizi hissediyor geçici birşeydir mutlaka sağlıklı uzun ömürler dilerim yavrunuzla beraber 🙏🥰

Ozgenur97

Çok teşekkür ederim umarım bir an önce toparlanırız :)