Kuzenimin Kedisi Çok Tüy Döküyor Ne Yapmalı?

Kuzenimin kedisi inanılmaz tüy döküyor normal bir sokak kedisi ama dehşet tüy döküyor herkes kuzenimin üstüne geliyor at şu kediyi bırak şu kediyi diye ne yapsın? Çaresiz kaldı!

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

İçeriğini gösterin. Aynı olmadığını görür.

Cotontzu_Siri

hangi mamayı kullanıyor? brewers yeast, bira mayası, beauty paste kullanabilir. her gün normal tarakla, iki haftada bir furminatorle tarasın. daha sık yaş mama versin.

yasement

Kedi taragiyla gunluk tarayip dokulecek tuyleri toplayabilir. Mama tavuklu ise balikliya gecebilir. Veterinere danisip biotin veya balik yagi takviyesi yapabilir.

KedimVar

Balıklı mama kullanın.
Günlük tarakla her gün tarayın.
15 günde 1 furminator le tarayın.
Bira mayası tabletleri kullanabilirsiniz,

tavuklu mama abzı kedilerde tüy döküyor maam değişimi yapsın. gün aşırı tüylerini tarasın.

Friskies tavuklu ve sebzeli mama kullanıyor marketten alıyor fazla iyi bi mama değil diyorum ama hepsi aynı diyor!

Sirinkedisever

Friskies mi?! Purinaya ait ve hayvan deneyi yapıyor. Gerçek bir hayvansever ise almaya devam etmez o mamayı. Uyariyorum! Purina, Royal canin, hills firmalarının mamalarını kullanmayın!! Aslında kimse almasa batarlar ve uretmezler. Çok güzel olur..

Sirinkedisever

Ve tabiiki market mamaları kaliteli değil kaliteli bir mamaya geçsin hemen :/
Aslında proplanda market maması gibi bişey oluyor. Purina üretimi o da. Friskies de, groseride satılıyor friskies yani siz anlayın artık :/