Köpeğimin Cinsi Nedir

serdar_arn

Merhaba,

Yazlığın çevresinde bizi bulan yavru köpeği sahiplendik. Cinsini merak ettik, labrador ya da golden kırması diyenler oldu, sizin görüşünüz nedir ?

15 CEVAP

KedimVar

Dna testiyle kesin olarak cinsini anlayabilirsin. Bana Labrador golden mix i gibi geldi. :))

akitalove

Labrador retriver gibime geldi

ByMax

Safkan labrador diye düşünüyorum diğer ihtimalse senin dediğin gibi labrador golden melezi olabilir

serdar_arn

cevaplarınız için teşekkürler türünü kesin öğrenmenin bir yolu var mıdır ? mesela patilerinin resmini çeksem ya da ayırt edici başka biryeri.

ByMax

Bu konuda bilgili işinin eri bir veteriner veya dna testi ile öğrenilebiliyor diye biliyorum fakat test masrafı biraz zorluyor bütçeleri o yüzden enerjini acaba cinsi ne diye harcamak yerine onunla vakit geçirip ona sonsuz sevgi beslemek için kullanın en mantıklısı inanın bana :)

Cotontzu_Siri

dna testi

Larabuse

Labrador gibi geldi banada

SelinTuksal

evet labrador bence ortak karar soranlara labrador dersiniz sizin cinstir bu diyerek aldığınızı sanmıyorum zaten.

serdar_arn

Cevaplar için teşekkür ederim evet cinsi bizim onu sahiplenmemiz için sebep değil sadece davranışları yaşam tarzı hakkında bilgi sahibi olmak istedim.

Dingil

Labrador golden mix

Alpse

En güzeli bir veteriner hekime gösterin o sizi en iyi şekilde yönlendirecektir...

canakavi

safkan bir labrodor bu

Princess_Lady

Banada Safkan Ladrador gibi geldi. Kaçmış olabilir mi ?

SelinTuksal

gerçekten sokakta pat diye karşınıza böyle bir köpüş çıkmaz normalde. acaba bi soruştursanız mı

labrador