Yardım!! Kedimin Kafasında Et Ben Gibi Bir Şey Çıktı.

LilysMom

Merhabalar, kedimin kafasında et ben gibi pembe renkli hafif bir şişlik farkettim. 3 kardes oynarken mi oldu acaba diye düşündüm ama emin olamadım. Yarın veterinere götürebileceğim ama o zamana kadar fikir almak istedim. Çok endişeliyim. Sizce ne olabilir? Umarim kötü huylu bir sey çıkmaz.

8 CEVAP

Anonymus297519

Güncel

bobby34

mantar a benziyor veterinere götürünce bence

Palyaco

Bir yere vurmuş olabilir şişlik gibi duruyor fotoğraftan tam belli olmuyor endişelenmeyin veteriner baksın

edadnmzr

Tüy dökülmesi de olmuş deriyle ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum. Çok kötü düşünmeyin mantar olabilir. Kaşıyor mu?

LilysMom

Kaşımıyor, normalde tuylerinden gözükmüyor elime sislik gelince farkettim. Parmaklarimla tüylerini acinca gözüküyor.
Teşekkür ederim cevaplarınız için 🙏🏻

CalicoMinos

Aşı sonrası alerji olabilir kantoran yağı sürün

Pisipiisiicik

Veterinere götürdünüzmü ne dedi merak ettim ?

Warriorsans

Geçmiş olsun umarım kötü bir şey değildir hemen geçer 🤲