Tırmalama Tahtası Alıştırma

LindaKibrit

Kedim 6 aylık yakında tırmalama tahtası almayı düşünüyorum. Şuan evdeki kanepemize yapıyor fakat eski bir kanepe olduğu için yeni kanepe alıcaz. Annem de yeni kanepeye yapmasını istemiyor. Tırmalama tahtası alırsak tahtasına alışır mı? Nasıl alışır?

8 CEVAP

TarcinBey

Onu da tirmalar elbette ama bitek onu tirmaladigi için koltuk falan tirmaliyorsa huyundan vazgececegini sanmiyorum

selimcanklnc

kanepeyi tırmalamak istediğinde sesli bir şekilde hayır diyip uzaklaştırın kanepeden tırmalam tahtasına bir ip sabitlerseniz hareket edicek şekilde onunla ilgilenmeye başlıycaktır bizimki öyle arada koltuklara gidiyor ama ben alıp tırmalama tahtasının oraya bırakıyorum

LindaKibrit

Teşekkür ederim cevaplarınız için

Princess_Lady

Tormalama tahtasına maydanoz sürebilirsiniz.

Princess_Lady

Tırmalama tahtasına maydanoz sürebililirsiniz.

LindaKibrit

Maydanoz kokusunu mu seviyorlar?

Princess_Lady

Bir yerde duymuştum

Tbusratoptas

Huyundan zor vazgeçer tırmalama tahtasının yanında hoş kokuları var sıprey bendan almayandan toz halınde olanı var baya memnunum ılk geldıgınde az sıkın hosuna gtsın devamlı uugrassın