Yardım.

sna

Arkadaşlar kedim 2buçuk aylık 10 gün önce boğaz iltihabından 5 gün antibiyotik kullandık. Halsizdi ve 2.günden itibaren neşesi yerine gelmişti. Fakat bugün de biraz halsiz sürekli uyuyor mamasını yiyor suyunu içiyor sonra uyuya kalıyor. Yarın karma aşısının 2.dozu vardı. Onu yaptırmam şu durumda doğru olmaz sanırım. Yarın veterinere getirdiğimde öğreneceğim. Fakat bu halsizlik hastalığın dışında başka bir şeyden kaynaklanmış olabilir mi? arada bir hapşuruyor da.

1 CEVAP

SelinTuksal

soğuk alamdığından, mamasını yediğinden emin olun. evet karmayı da yaptırmayın. hastalığı tamamen bitmemiş olabilir. veterinerinize sorun hastalık konusunu ama karmayı yaptırmayın.