Kedi Karma Aşı Tedarik Sorunu

Merhaba.

Bildiğiniz gibi kedi karma aşısında bir tedarik sorunu yaşanıyor. Dışarı çıkan-bazen dükkanda takılan bir kedinin karma aşı zamanı geldi ve geçti fakat karma aşı bulamıyoruz.

Ankara-Çankaya'da karma aşı olduğunu bildiğiniz bir veteriner önerebilirseniz çok sevinirim.

5 CEVAP

Aliye87

Hayvan hastanelerinde bulunuyor. Şehrinizde varsa bir sorun isterseniz.

Fakültede de bitmiş malesef bu arada.

NorthNight

Bizim veterinerlerimiz yıl başına kadar tüm Türkiye de aşı olmadığını söylediler. Bi çok ildekilerde aynısını söylüyormuş. Bizde bulamadık bekliyoruz 2 ay olacak neredeyse.

Dilarayrtsvn

Maalesef çok uzun süredir bizde bekliyoruz . Yılbaşından sonra dediler ama inşallah gelir

kalmamış malesef