Karma Aşısı Şuan Zor Bulunan Bir Aşı Eğer Keidm Bu Aşıyı Olamaz Ne Olur

reinefee17

Kedim kuduz aşısı oldu sanırım ondan sonra karma aşısı yapılmalı eğer bu aşı yapılmazsa kedim ya da biz risk altında olur muyuz şuan bulunamıyor sanırım

4 CEVAP

duman_cat_world

Bizim de karma aşı zamanımız geldi tekrardan kedim 2.5 yaşında. Evet corona aşısı üretildiğinden çoğu aşının üretimi durdu, tedarik edilemiyor. Dahası bu durumdan faydalanan namussuzlar fırsatçılık yapıp sahte karma aşı çıkarıp piyasaya sürdüler.

Canlarımızın da sağlıklarıyla oynuyorlar, Allah bildiği gibi yapsın.

simbakedi

@edadnmzr yok covid-19la alakalı dediği korona. bir aşı çalışması oluyo diğeri duruyo :D

edadnmzr

@simbakedi heveslenmiştim fip için diye 🥲

edadnmzr

@duman_cat_world korona virüs olmasın diye mi fip için mi 🥺 benim kedim korona, ben aşı üretildiğini bilmiyordum. Umarım fip için de etkilidir çok korkuyorum mutasyona uğrar diye 😔