Kedim İçin Kızılcık

Kedim baya bağırıyordu lavabolara idrar yapmaya başlamıştı en son da kanlı idrar yapınca doktora götürdük 2 saat ultrasonda kaldı ama bir şey çıkmadı kan değerleri ise çok normaldi mama değiştirmeyi önerdiler mamalar hakkında çok bilgisiz olduğum içim trendline kullanıyordum ama fazlaydı yavru kediler içindi mama benim kedim de artık büyümüştü ve kısırdı hills önerdiler 700 tl olduğu için ve hem öğrenciyim hem de ailem karşılayamayacağı için veterinere muadil sordum brit sterilised önerdiler ben de gene uygun fiyata dayanarak premimum sterilised aldım kedim biraz susmuştu ama azıcık bağırmaya başladı çok hafif onun dışında idrarı vs gayet normal mamayı mı sevmedi acaba diye düşünüyorum çünkü mama ve su istediği zaman nasıl bağırıyorsa ne zaman odama gitsem öyle bağırıyor ama bakıyorum maması var suyu da var zamanla alışır mı çünkü gerçekten yeni mama alacak kadar maddi durumum yok ekleme:kedim daha çok bağırıp giderlere idrara başladı kızılcık içirmeyi düşünüyorum çünkü gerçekten mama değiştiremem hem mama fiyatları uçuk hem de dediğim gibi maddi durumum 0larda şimdi bakıyorum britin içeriğine kuzu eti unu diyor ben 0 tahıl diye aldım çok zor bir durum sınav senem ne yapacağımı da bilmiyorum kızılcıklı tabletler işe yarar mı ya da kızılcık suyu daha muadil en azından onu yapayım

7 CEVAP

Kızılcık suyu verebilirsiniz iyi gelir idrar yolu için

orhdoner

Merhaba şekersiz tabiki vermeniz lazım şeker zararlı 1 bardak kaynar suya 1 tatlı kaşığı kızılcıgı atıp 15 dk bekletip suyunu süzün haftada 2 kere yaş mamasına 1 çay kaşığı ekleyip verebilirsiniz çok geçmiş olsun Allah şifa versin 🙏

Teşekkür ederim

Gmz91910

Kızılcık suyunu ne şekilde verebiliriz acaba ? Şekersiz hoşaf gibi mi yoksa çiğ şekilde suyunu mu?yok farketmez mi?bende bir süredir acaba denesem mi diyorum çok şükür herşeyimiz yolunda ama tedbir amaçlı nasıl olur?

Palyaco

Sakın siringayla olmaz yas mamasina 1 çay kasigi ekliceksiniz haftada 2 sefer sakın fazla vermeyin

Şırıngayla alıp ağzına vermeyi düşünüyorum sizce nasıl olur

Peki biofeline nasıl sizce okudum içeriği fena değil gibi şu an hasta olduğu için biraz iyileştirip sonra haftada 2 mamaya geçerim