Kedi Kakasını Yapmadı

Warriorsans

Arkadaşlar dün sokakta bulduğum kedi hala kakasını yapmadı yaklaşık 30 saat oldu. Sürekli sıvı besleniyor yaş mamayı sulandırıp veriyorum. Geldiğinden beri bu 30 saatlik süreçte 1 konserve exculusion, 1 konserve schesir ve yarım konserve Gimcat yedirdim. Ayrıca et suyuyla sulandırdım. Bu öğlen 1 tatlı kaşığı kadar zeytinyağ içirdim birde 1 tatlı kaşığı yoğurdu sulandırıp içirdim. Karnı gurulduyor arada. Çişini 5 kez falan yaptı ama kaka yapmıyor korkmaya başladım. Ne kadar süre yapmazsa veterinere gitmemiz gerekir?

5 CEVAP

NorthNight

Öncesinde uzun süre aç kalmış muhtemelen ağzından dolayı, bu yüzden bağırsakları boştur. Bunu düşünce 30 saat normal geldi bana bence yarında bekleyip gözlemleyin, bi kaç gün düzenli yerse yapacaktır diye düşünüyorum.

Oy kıyamam nasıl sarılmış ya 😔 sürekli sıvı besleniyor ya ondan da bağırsaklarının dolması uzun sürüyordur

deniznergis

açlıktan bagırsakları yapışmış yavrucagın yemiş kaliteli mamaları son zerresine kadar sindirmeden atmam diyor :D @nortnight arkadaşa katılıyorum

Warriorsans

Yaptı kakileytosunu 💃🥳🥳🥳🥳

Warriorsans

Hahaha haklısınız sanırım içim rahatkadı biraz daha, inşallah yarın yapar