İkinci Kedi Almalimiyim

Georgia

Evde erkek 5 aylik olucak 15 gun sonra sizce yanina 2 kedi almalimiyim kiskanirmi gercekten cok yakinlastik ben olmadan uyumuyor kapi caldiginda beni kapida karsiliyor ama canı sıkılmasın ben isteyken evde oynayacak arkadasi olsun istiyorum sizce arkadas almalimiyim eve

10 CEVAP

martha

bence çok güzel olur

apovlitos

erkek almanız daha iyi olur. yanına arkadaş almış olacaksınız tabii ki çok güzel olur. sadece 1 hafta kadar birbirlerine alışma süreci olur.

SelinTuksal

Dişi almayın erkek alın.

Princess_Lady

Dişi alırsanız daha iyi olur ve anlaşırlar.

Tbusratoptas

En fzla 2 ay dıdısırler bebek olarak alırsanız daha ıyı olur benım ımkanım olsa bır tane daha almaktan yanayım 11 aylık olunca sıkıldıgını farkettırıyor kızım bana :)

ByMax

Yaklaşık 1 hafta kadar alışma süreci olur ondan sonra alışırlar birbirlerine iyi geçinirler ve tabi bir arkadaş iyi olur imkanınız varsa

Dingil

Bence erkek alın anlaşırlar

Dingil

Bence erkek alın anlaşırlar

SelinTuksal

dişi alırsanız ilerde erken çiftleşme sorunuyla karşılaşırsınız.

Tbusratoptas

2 hafta diyecegıme ay demişim kusurabakmayın yeni farkettim :) :D