Köpeğim İçin Acana Mama Secimi

ferityiigit

Merabalar
3 aylık amerikan staf erkek evladım var proplan mama kullanıyordum ama yorumları okudum biraz araştırdım bu mamadan baya sogudum. Acana mama öneriyolar ancak bir türlü kuzu etli yavru köpek maması bulamadım hep tavuklu içerikli mamaları var tavuklu mama olması problem cıkartırmı veya acana olarak hangisini kullanmalıyım.?

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Çıkarmaz. Puppy large breed kullanın. Fiyat problem olmazsa instinct raw boost da kullanabilirsiniz.

Dingil

Bence çıkarmaz benim eski köpeğime veriyoduk