Neden, Neden , Neden

CalicoMinos

Kedim az önce kolumu ısırdı ondan önce de koltuk altımı yalayıp duruyor niye böyle bir şey yapıyor?

Kediler neden ısırır?

11 CEVAP

hannnngggg

kedim beni ısırdığında bende onu ısırıyorum ödesmis oluyoruz djjdkd

cat_expert

Kedi bu ısıracak tabii ki. Kolunuzu kopartmış gibi yazıyorsunuz ilginç tiplersiniz.

putmeinatrance

Kedi el kol bacak ısırda koltuk altını merak edip yalayana ilk kez rastladım😂

simbakedi

vahşi canlılar?

Minnos0202

Internette bunu okadar cok araştırdım her yerim tırmık ısırık icind cunku😄
Bu sevgiden kaynaklıymıs sizi oyuna davet ediyor ısırarak sevgısıni gösteriyor

buusracikk

Koltuk altı yalamayı ilk kez duyuyorum 😂 benim kız da çok ısırıyor ellerimi kollarımı. Hele de geceleri yüzümü yalama huyu var dili tırtıklı olduğu için kazıyor resmen suratımı 😂

CalicoMinos

İlk defa ısırdı ama koltuk altımı yalıyor sürekli kediler vahşi 😂 tarafıda olabiliyor ya ama çok sevimliler

CalicoMinos

İlk defa ısırdı ama koltuk altımı yalıyor sürekli kediler vahşi 😂 tarafıda olabiliyor ya ama çok sevimliler

Pisipiisiicik

Çocuk gibiler oyun oynamak istiyolar e bahsettiğimiz canlıda kedi olunca ısırarak oynuyorlar doğal olarak

Kediler koltuk altı kokusuna bayılırlar. Mümkün olduğu kadar temiz tutmaya çalışın. Ciddi anlamda deliriyorlar koltuk altı kokusu için. Ve elinizle asla oynamasına izin vermeyin. Tırmalayıp ısırırsa hareketsiz kalın tepki vermeyin.

Palyaco

Kendilerince oyun yapıyorlar