Maltlar Vitaminler Macunlar Buzdolabında Mı Saklanmalı

mycutecat

Macunlar tüp formunda malt ve vitaminler buzdolabında mı saklanmalı. Az önce verirken fazla akışkan olduğunu farkettim evimiz biraz sıcak kombi hep yüksek yanıyor buzdolabına mı koymalıyım

6 CEVAP

hannnngggg

illa buzdolabında saklanmalı gibi bir ibare yazmaz üzerinde ama saklayadabilirsiniz ben yazın buz dolabında saklıyordum cunku sıcakta maltın mesela yağ ile katı kısmı ayrışıyordu eriyordu bir nevi kışın gerek duymuyorum gerçi evimiz kışın sibirya son katta oturuyorum buzdolabından pek bi farkı yok evin içinin

putmeinatrance

Dolaba koymakta bir sakınca yok ev ortamınız çok sıcaksa buzdolabına koyabilirsiniz

Ben buzdolabına koymuyorum. Oda sıcaklığında ama güneşin direkt vurmadığı bir yerde tutuyorum😊

Warriorsans

Ben doğalgazın yanmadığı odada saklıyorum bir sorun olmuyor ama buzdolabına da konulabilir. Sadece buzdolabına koyacaksanız kedinize vermeden önce oda sıcaklığına gelmesini beklemek daha iyi olacaktır

cat_expert

Buzdolabı da saklamaya gerek yok oda sıcaklığında saklanabilir, ev içi çok sıcaksa daha serin bir odaya koyabilirsiniz, eğer yaşadığınız yer çok soğuk bir şehir değilse balkonda bir dolap içerisinde de saklanabilir.

Pisipiisiicik

Benim kedimin kutusu var içinde eşyaları duruyo orda saklıyorum ben bi sorun olmadı şimdiye kadar buzdolabına gerek yok bence soğuk soğuk yedirmeyin çocuğa maltı