Sokak Kedilerine Sosis Salam Vermek

Merhaba, bugün yaşadığım bir şeyi aktarmak, sizlerin de bu durumda neler yaptığını öğrenmek için açtım bu başlığı.
Normalde yanımda her gün 2-3 kediye dolu dolu yetecek kadar minik bir paket mama taşıyorum. Bugün de epey bi kediye paylaştırdığım için erken bitti.
Dönüş yolunda epey bakımsız, aç kalmış bir kediyle karşılaştım. Yakınlardaki markette de alabileceğim tek şey aç bitir sosisti. Biraz ekmek verdim yemedi, aç kalmasına göz yumamadım o yüzden sosisi verdim. Parazit açısından sorun yaratacak bir yiyecek vermiş olduğumun da farkındayım. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum, siz bu tarz durumlarda napıyosunuz?

16 CEVAP

NorthNight

Sokak kedisi çöplerin içinde yaşıyor resmen. Bakteri üremiş kokusundan durulmayan onlarca atık yiyeceği yemek zorunda kalıyor. Bence verdiğiniz şey onun yaşam şartlarında oldukça iyi bir seçenek.