Kedi Hakkında Güncelleme

Warriorsans

Merhaba 2 gün önce bulduğum yavru kedicik jelibonu herkes çok merak ediyordu toplu bir dönüş sağlamak istedim. Bilmeyenler için 2 gün önceki halinin de fotoğrafını ekliyorum. Kedicik o kadar hızlı kendini toparladı ki anlatamam. Ağız akıntısı durdu ve yaralarının acısı dinmeye başladı haliyle iştahı da açıldı.İlk gün yemek yemeyi bırakın kendi başına su içemiyordu artık zorla da olsa bol sulu yaş mama verince yiyebiliyor. Yaş mama olarak schesire deli oluyor. Birde me o nun sıvı mamalarından verdim çok kolay yedi ve çok sevdi. Dün gece ilk kakileytoyu yaptı 😅 geldiğinden beri gözlemlediğim bir şey var ki ara ara hapşırıyor ve burnu akıyor. Bu yüzden sıcak tutmaya iyice özen gösteriyorum. Bir süre daha gözlemleyeceğim hapşırıkları ev bakımı güzel mamalar ve bağışıklık güçlendiriciyle dinmezse veterinere tekrar yolumuz şişecek. Buradan bize destek veren arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Çok zayıf olduğu için ve yeterli beslenemediği için kaliteli yaş mamalar vermeye çalışıyorum ayrıca viyo sıvı mama da sipariş ettik yüksek oranla yarın elimizde olur. Kısacası bir can daha sadece 2 günlük bakımla hayata tutundu ve çok mutluyuz 🥺♥️

15 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok sevindim Allah şifa versin daha göstermesin inşallah 🙏 Allah razı olsun sizden ilgilenip kurtardığınız için çok da tatlı minnoş uzun sağlıklı ömürlü olsun inşallah 🥰❤️

bobby34

çok sevindimm

edadnmzr

Çok mutlu oldumm geçmiş olsun kuzucuğa 🥰❤️

Warriorsans

İnanın ben de çok mutluyum özellikle sürekli mırıldanmadık 🥺😍

Lavinia17

geçmiş olsun 💜💜

Minnos0202

Allah sizden razi olsun patisinden tutup onu kurtaridiginiz icin cok gecmis olsun tuyuleri kadar ömrü olsun insallah🥰🧿

simbakedi

çokkk geçmiş olsunnn

simbakedi

aa ben 40 tane şey yazıyorum neden hiçbiri gelmiyor

SVL21

Geçmiş olsun rabbim kolaylıklar versin

Penny-Peri

Çok geçmiş olsun 💐

Aliye87

Ne mutlu size, bir cana can katmış, yeniden hayata tutundurmuşsunuz.🌿 Ecriniz ziyade olsun. Yavrucağın da tüyleri kadar ömrü olsun inşallah 🙏🧡

Warriorsans

Çok teşekkür ederiz 💞

Cubik

Geçmiş olsun💜

buusracikk

Gözlerinin güzelliği beni benden aldı Rabbim ne güzel yaratmış 😍 çok geçmiş olsun sizden de Allah razı olsun bir yavrucak kurtuldu sayenizde Allah tüm işlerinizi rast getirsin gönlünüzden geçen her şeyin en güzellerini nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🥰

Warriorsans

Herkese çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ♥️