Kızımın Oturuş Şekli

Penny-Peri

Merhaba, kızım çok sık böyle oturuyor. Yakın zamanda 2 kez sık aralıklarla idrar yolu enfeksiyonu geçirdi, antibiyotik tedavisi ve reçeteli mama kullandı. Şuan idrarda bir sıkıntı yok ama bu şekilde oturuyor çok sık. Ağrısı falan olabilir mi? Veteriner normal olduğunu söyledi ama evdeki diğer kızımı hiç böyle otururken görmedim o yüzden fikir almak istedim..

7 CEVAP

edadnmzr

Hayır kediler ara sıra böyle otururlar merak etmeyin. Bazen böyleyken partilerini de kıvırırlar. "burada rahatım ama her an gidebilirim" oturuşuymuş bu 😂

beyzathemoc1

Benim hera da inatla böyle oturuyor bazen hasta oldukları için yapıyorlar ama normalde de yapabiliyorlar

orhdoner

Merhaba benim kızım da genelde hep böyle oturuyor ya da uyuyor şükür herhangi bir sıkıntısı yok ama siz genel durumuna bakın yeme içme hali keyfi tuvalet durumuna ona göre hekime gösterin çok geçmiş olsun hastalık da atlatmışsınız 🙏

Penny-Peri

Anladım.. inşallah bi sıkıntı olduğu için değil, rahatından yapıyordur 🥰

Penny-Peri

Yeme içmesi ve keyfi gayet iyi çok şükür 🙏🏻

Pisipiisiicik

Normal böyle oturması bizimkinde böyle oturuyo bazen 😂

buusracikk

Benim erkek kedim de sürekli böyle oturuyor normal olduğunu düşünüyorum 😊 ağrı olarak da karınları ağrıdığı zaman böyle otururlar kedi çimi alabilirsiniz karın ağrısına iyi geliyor 😊