Felica/Mycat/Mystick/Proplan

Emrew3

Anket

Proplan
(19 oy)
Mycat
(11 oy)
Mystick
(3 oy)
Felica
(2 oy)
Toplam (35 oy)

Arkadaşlar merhaba 1.5 yaşında smokin kedim var küçüklüğünde felica kullandım kısırlaştıktan sonra proplana geçtim ancak maması baya bi azaldı ve proplanı çok iştahla yemiyor eski mamasından alıyorum arada baya bi iştahlı yiyiyor ekonomik sıkıntılardan dolaylı mamayı değiştirmeyi düşünüyorum başlıkta yazdıklarım arasında kaldım proplan somonlu kullanıyorum uzun zamandır mycat ve proplan arasındayım ama kedimin proplana olan tavrı biraz düşündürüyor tekrar proplan alırsam hindili almayı düşünüyorum bu yüzden cevaplarınız için teşekkürler

6 CEVAP

Lils

Proplan diğerlerinden 50 kat iyidir

putmeinatrance

Bunların arasından yine Proplanı tercih ederdim

Gimlihanim

Bunlar arasından en iyisi bence de proplan açıkçası. My cat yanılmıyorsam türk malı olan mama. İçerik güzel görünüyordu. Ancak bana pek güven vermemişti açıkçası. Mystic de aynı şekilde içerik olarak inandırıcı gelmiyor o fiyata.

duman_cat_world

Bunlar arasında pro plan çok daha iyi ancak kediniz sevmiyorsa zorla yedirmenin anlamı yok. Size her gün sevmediğiniz bir yemeğin zorla yedirildiğini düşünün... Bu durumdan hoşlanmazsınız.

Brit care, exclusion veya sanabelle olabilir.

Warriorsans

Mycat denemedim ama hakkında çok iyi yorum da gördüm kötü yorum da. Küçük paket alıp denenebilir

Emrew3

Teşekkürler arkadaşlar 1 kglik proplan hindi alma kararı verdim tüy dökümü ishal gibi birkaç şeyle karşılaşmazsam büyük paket alırım