Kedimin Ağzının Kenarında Kızarıklık

edadnmzr

Merhaba arkadaşlar
Kedimin dudağının kenarı fotoğraftaki gibi oldu. Her gün bir kaşık yaş mama vermiştim çok bağırıyor istiyor diye. Buzdolabının önüne gidip bağırıyordu. Sonra birinin daha kedisinin ağzının böyle olduğunu gördüm burada soru-cevap kısmında. Ona yaş mamanın yaptığını söylemişlerdi. Sanırım bizimki de o yüzden oldu. Birkaç ay önce de olmuştu geçmişti. Ama şimdi telaşlandım biraz. Acaba mantar mı diye. Çok fazla kaşımıyor. Ama kaşıdığında kanıyor bugün tırnaklarını kestim kanatmasın diye. 1 haftadır böyle neredeyse. Mantar olsa daha fazla bulaşırdı sanırım patisine falan da değil mi?

5 CEVAP

edadnmzr

Ha bir de kedim koronavirüs onu da söylemek istiyorum. Virüsler de böyle yaralara neden olabiliyor sanırım. Diş etleri de yangılı kedimin, ilaç kullanıyoruz.

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun cnm Allah şifa versin tez zamanda inşallah 🙏❤️ Yani ben de tam bilemedim mantar mı diye evde baticon varsa sürebilirseniz en azından iyi gelir düşünüyorum. Umarım mantar değildir hekiminize fotoğraf atarsınız bakalım ne diyor hemen geçer inşallah üzüldüm şimdi çocuğa 🙏

edadnmzr

@orhdoner teşekkür ederiz 🥺 umarım geçer yine. Daha öncelerden de oldu böyle ama kanatmış bu sefer. Tırnağı denk geldi herhalde. Hiçbir yerine de bulaşmadı sadece öyle kırmızı. Umarım eskiden olanlar gibidir de geçer bir an önce. Ne çekti çocuğum ağzından dişinden ya bir rahat edemedi 😔❤️

orhdoner

Bir kere birşey geldimi arka arkaya gelir derler Allah iyi etsin cnm inşallah çocuğun mantarı falan yoktur da birkaç güne geçer Allah şifa versin tez zamanda 🤲❤️😞

edadnmzr

Upp