Belediye Veterineri

bobby34

arkadaşlar belediyedeki veterinerde kedimi kısırlaştırılabiliyor muyum yoksa sadece sokak hayvanları mı kısırlaştırılıyor

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba sokak kedileri yapılıyor evdeki kedileri yapmıyorlar

Lils

Kediniz tekirse fark etmez kısırlaştırırlar ama bazı belediyeler kediyi başka mahalleye bırakıyor size teslim etmiyor. Onu öğrenmeniz gerek belediyeden size teslim ediliyorsa yaptırabilirsiniz. Yine de kedinizin kulağına kesik atılacak ve operasyon profesyonel bir klinikteki gibi geçmeyecektir operasyon

edadnmzr

Sokak kedileri için yapılıyor anca kediniz için sokak kedisi derseniz yapabilirler fakat hiç önermem. Belediyelerden hep şikayet var düzgün yapmıyorlar dikkat etmiyorlar. Hayvan hastaneleri var oralarda çok daha uyguna yaptırabilirsiniz en azından içiniz rahat olur yoksa bu dönemi çok zor geçirirsiniz, belediyelerin gaz anestezi ile yaptığını sanmıyorum çünkü.

Lenka

Belediyeler sokak kedilerini kısırlaştırıyor ama İstanbul’da oturuyorsanız hatü bir ara ev kedilerini de cüzi miktarlara kısırlaştırıyordu ama artık nasıldır bilemem

Pisipiisiicik

Sadece sokak kedileri ama kedi cins kedi değilse götürülebilir bence kim nereden bilecek evde bakıldığını apartmanında bakıyoruz denebilir. İnternette sokağa bıraktıklarını duymuştum ama götürünce apartmanda bakıyoruz operasyon bitince almam gerektiğinde arayın beni diyebilirsiniz veya alabileceğiniz saati öğrenip gidebilirsiniz